top of page
Vanamõisa-Caravan-Park-Owners.jpg
MEIST

Vanamõisa karavanipark on üks suurimaid kämpinguid Eestis. Asume Harjumaal looduskaunis kohas Vanamõisa küla serval, kohe väikelinna Saue külje all. Oleme väga mugava asukohaga kämping Tallinna külastamiseks – kõigest pooletunnise auto- ja rongisõidu kaugusel UNESCO maailmapärandisse kantud Tallinna vanalinnast. 

Meie karavanipargis saate aja maha võtta ning nautida siinset loodust - ärgata hommikuse linnulauluga ning veeta õhtu päikeseloojangut imetledes. Saate seigelda läheduses looklevatel matkaradadel, mängida minigolfi ja lauatennist, lõõgastuda saunas või veeta mõnusasti aega meie piknikualal oma grillimisoskusi lihvides. Tasuta wifi ühendus kogu kämpingu territoorumil võimaldab teil oma päeva emotsioone ja kogemusi ka kodustega jagada.

Kahtlemata soovitame võtta vähemalt päeva või paar ka muinasjutulise Tallinna vanalinna ning meie pealinna teiste vaatamisväärsustega tutvumiseks. Kõige mugavamalt saab seda teha rongiga – rongijaam asub meist vaid kilomeetri kaugusel ning lõpp-peatus Tallinnas kohe vanalinna serval. 

Vanamõisa karavanipark on üsna uus, esmakordselt avasime külastajatele uksed 2015. aasta kevadel. Enne seda olime aastaid ise matkaautoga Euroopas ringi reisinud ning külastanud väga palju erinevaid kämpinguid. Sealt tekkis mõte luua ka Põhja-Eestisse korralik karavanipark. Seadsime endale eesmärgiks ehitada karavani parkla ja kämping, mis oleks vaikne ja hubane, väga puhas ning kvaliteetse teenusega, aga samuti mitmekesist, eelkõige looduskeskset kohapealset tegevust pakkuv.

Tänaseks oleme saanud juba mitu aastat oma kämpingut edasi arendada ja täiustada ning tunneme tulemuste üle vaid rõõmu. Suurimat heameelt valmistab see, et klientide tagasiside on olnud väga positiivne, toetav ning tagasipöördumist tõotav. Järelikult oleme õigel teel 😊

Meie karavanipargis on küll juba üle 150 muru- ja kõvakattega platsi ja teist sama palju saame mahutada telke, kuid samas on endiselt võimalik leida privaatsemaid nurki, kus tunda end täiesti omaette. Kõik karavani parkla platsid ning telkimisala on varustatud elektriga ja kohta valides saab eelistada duššide-tualettide lähedust või parkida matkaauto / haagissuvila hoopis vastu karjamaad, kus jalutavad lambad ja veised.

 

Meie karavanipargis on ka kuus kämpingmajakest, igaühes kuni neli magamiskohta. Allkorrusel ootab teid lai kaheinimese voodi ja teisel korrusel kaks üheinimese madratsit. 

Kogu meie kämpingu ala on ümbritsetud aiaga ning alal on vaid meie kliendid. Hindame väga oma külastajate rahu ja turvatunnet ning seetõttu ei leia meie kämpingust ka sünnipäevapidusid ja firmaüritusi. 

Kui tunnete, et meie looduskaunis karavanipark võiks olla just see koht, kus end hästi tunnete, siis loodame teid peagi näha. Meil oleks suur rõõm, kui valite meie kämpingu Eestit avastades oma peatuspaigaks. Samamoodi on oodatud kõik transiitreisijaid, kes on teel Lõuna-Euroopasse või Põhjamaadesse. Asuvad ju kaks Eesti põhisadamat – Tallinn ja Paldiski – meist kõigest ca 25 km kaugusel.

Eero ja Kairi Vanamõisa karavanipargist

bottom of page